Летючий Голландець
Вистава «Летючий голландець»  це перша постановка п’єси українського драматурга, неодноразового лауреата Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів сучасної п’єси Павла Ар’є. Драматург, використавши мотиви роману «Вцілілий» Чака Паланика (Палагнюка, 1962), сучасного американського письменника українського походження, створив інтригуючу, парадоксальну, і в той же час захоплюючу сценічну оповідь про людину, її прагнення та життєспроможність у сучасному світі.
 
Постановка вистави «Летючий голландець» стала дебютною для Олексія Кітеля, який виступив не лише в якості режисера-автора ідеї, але й сценографа. Візуально-образний світ вистави та загальний стиль існування персонажів відрізняються вишуканою театральністю із використанням як знаних сценічних засобів, так і активним введенням в дію сучасних технологій, які створюють ефект присутності і, тим самим, провокують глядача замислитися над вічними категоріями Добра, Віри, Людяності.
 
«Летючий голландець»  образний вираз, який має під собою міфічну основу  історію людини, яка не може знайти спокою через те, що посягнула на божественне, або корабель, якій вічно блукає просторами світового океану.