МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Театр Франка та Sense Bank уклали Меморандум про співпрацю

Український Sense Bank та Національний драматичний театр імені Івана Франка уклали Меморандум про співпрацю

 

 

Установи підписали відповідний документ 4 липня 2024 року. Підписантами виступили Голова Правління Sense Bank Олексій Ступак та Генеральний директор — художній керівник театру Євген Нищук. Меморандум спрямований на розробку та реалізацію спільних культурних і просвітницьких проєктів.

 

Олексій Ступак зазначив, що підписання меморандуму — 

це значуща подія для банку. «Розвиток української культури, популяризація мистецтва та театру як суспільного явища надзвичайно важливі для України, особливо в ці непрості часи. Бо підтримка культури сьогодні — це вклад у майбутнє». 


 

Крім того, Голова Правління Sense Bank розповів, що Меморандум охоплює широке коло завдань, зокрема питання безбарʼєрності театрального простору.

 

 

Генеральний директор та художній керівник театру імені Івана Франка Євген Нищук також прокоментував спільну ініціативу з Сенс Банком, підкресливши важливість підтримки культури під час війни: «У важкі часи творяться сенси, що утверджують нас у нашій стійкості та усвідомленні, заради чого ми продовжуємо нашу жертовну боротьбу. Сенси, які визначають наш шлях. І ті, хто зараз інвестує у силу творення, є визначальними в цей героїчний час та дають надію на спільну перемогу».