Чернов Дмитро
Народився 6 грудня.
 
2001 року закінчив Дніпропетровський театрально-художній коледж (курс засл.діяча мистецтв – Пінської Неллі Михайлівни).
 
З 2002 року працює в  театрі імені Івана Франка.
 
З перших же кроків актор привернув на себе увагу як особистість неординарна і з глибоким внутрішнім світом. Постійне прагнення вдосконалення стало в пригоді під час роботи над образом Альоши у виставі «Брати Карамазови» за Ф. Достоєвським (у 2004 році Д. Чернов удостоєний премії «Київська Пектораль» в номінації «Кращий дебют»).

Після вдалого початку Чернов Д. створив чимало яскравих знакових образів з класичної та світової спадщини: Ромео «Ромео і Джульєтта» В. Шекспіра, Петро «Наталка Полтавка» І. Котляревського, Моттл у легендарній виставі «Тев’є-Тевель» за Шолом-Алейхемом, Симон Хахава у «Кавказькому крейдяному колі» Б. Брехта. Вже сам перелік цих різнопланових ролей свідчить про багатомірність та поліфонічність акторської палітри Д. Чернова і в той же час його фахову внутрішню гнучкість, відкритість та сприйняття роботи із різними режисерами, представниками різних мистецьких напрямків. Д. Чернов однаково органічний і правдиво щирий в будь-якому жанрі: комедії «Дами і гусари» О. Фредро(Едмонд), трагедійний Каспар у «Летючому голландці» за мотивами роману Ч. Паланика. Актор навіть спробував відворити відверто фарсовий образ жінки Брігітти у «Розбитому глеку» Г. фон Кляйста.

Окремою сторінкою у творчості актора є образ Іван Яковича Франка з вистави «Таїна буття» Т. Іващенко. Актор не намагається грати великого Поета, а в першу чергу прагне відтворити внутрішній світ, передати біль творчості та непростої долі Генія.

Останні роботи у виставах «Всі мої сини» А. Міллера (Джордж), «Земля» за О. Кобилянською (Сава), «Деміург» за творами Бруно Шульца (Юзеф) є свідченням непересічного творчого потенціалу актора, який здатен працювати в будь-якому амплуа і кожна із створених ролей заряджена особливим відчуттям гуманізму і високої духовності.