Савченко Анжеліка
Народилася 11 серпня у м. Дніпропетровськ.
 
Закінчила Дніпропетровський обласний театрально-художній коледж у 2002 році. З того ж року працює в театрі імені Івана Франка.
 
За  роки роботи в театрі Анжеліка Савченко активно увійшла до репертуару, заявила про себе, як про здібну, працьовиту актрису з яскраво вираженим лірико-драматичним амплуа. Природжена шляхетність, жіноча привабливість, гнучкість акторського єства сприяли створенню актрисою різноманітних образів у виставах діючого репертуару. Особливе місце у творчості  А. Савченко займає світова класика: Джульєтта, що її створила актриса у славнозвісній п’єсі В. Шекспіра «Ромео і Джульєтта», Міранда в «Бурі» В. Шекспіра, Ніна Михайлівна Зарєчна у виставі «Чайка» А. Чехова, гувернантка «Жона є жона…» за оповіданнями А. Чехова, Орина Пантелеймонівна в «Одруженні» М. Гоголя, Карін у п’єсі А. Стріндберга «Ерік XIV».
Неординарністю позначені роботи актриси у виставах:  «Кайдашева сім’я»  І. Нечуй-Левицького (Мелашка), «Урус-Шайтан» І. Афанасьєва (Галя).
 
Анжеліка Савченко обдарована вишуканими вокальними даними: колоратурним сопрано. Її надзвичайний голос в синтезі із акторським хистом створює поліфонічні образи Дівчини «Наталка Полтавка» І. Котляревського, Симони у мюзиклі «Едіт Піаф. Життя в кредит» Ю. Рибчинського, В. Васалатій, Квіткарки «Романси. Ностальгія» О. Білозуба.
 
Азарт до роботи, постійні пошуки самовдосконалення, бажання розширити рамки свого амплуа, участь у багатьох виставах, дає всі підстави вважати, що молода актриса спроможна з честю продовжувати славні традиції франківців.