ХІV Міжнародний фестиваль «МАРІЯ»

Міністерство культури України
Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка


Міжнародна благодійна організація «Міжнародний інститут театру» (Український центр)
За сприяння
Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка,
Музею Марії Заньковецької, відділу Музею театрального, музичного та кіномистецтва України,
Благодійного фонду «Наш дім - Україна»

 


4-9 жовтня 2017 року на Камерній сцені ім. Сергія Данченка пройде ХІV Міжнародний театральний фестиваль жіночих монодрам «МАРІЯ», присвячений Народній артистці України Марії Заньковецькій.


У виставах беруть участь:

Біруте Мар (Литва), Пітер Чижмар (Словаччина-Великобританія), Нора Бадалян(Вірменія), Ельжбета Левак, Віктор Ляфорович, Марек Сендек  (Польща), Шовгі Гусейнов (Азербайджан), Марія Відаль (Іспанія), Олександра Галицька, Ольга Бразинська, Лариса Кадирова, Лідія Корницька, Олена Ластівка, Вікторія Васалатій, Ружена Рубльова (Україна), Джіхан Бикмаз (Турреччина).

 

4 жовтня

 

14:00      Прес-конференція

15:00   Відкриття виставок: «Марія» (фонди Музею М. Заньковецької), «Франківці» (фонди Музею театру ім. І. Франка),«Варвара Каринська » (презентує «Вітальня на Дворянській» при підтримці культурно-ділового центру «Рубаненко і партнери» та фонд В. Коринської, м. Харків), презентація книг  «Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка. Динаміка соціокультурних перетворень 1920-2001 років» М. Захаревич, « Код Володимира Дахна» А. Підлужна, «Театр України ІІ половини ХХ ст. Образна лексика» В. Фіалко, «Ф.Г.Лорка. Чотири короткі п’єси» Д. Дроздовський.

16:00      Б. Мар - «Ангели Достоєвського» за Ф. Достоєвським (Литва)

18:00      Л. Корницька - «Лесині листи» за листами Лесі Українки (Україна)

20:30      «Хочеш, анекдот розкажу?» Л. Бугадзе (Україна)

 

5 жовтня

11:00      О. Бразинська - «Жінка, яка йшла поруч» Т. Іващенко (Україна)

13:30      Н. Бадалян - «Трохи більше, трохи менше» А. Ніколаї (Вірменія)

15.00      В. Лафарович - «Сповідь блазня» за В. Шекспіром (Польща)

17:30      Ш. Гусейнов - «Контрабас» П. Зюскінд (Азербайджан)

20.00      Д. Бикмаз - «Лєна, Лейла та інші » З. Іпшіроглу (Туреччина)

 

6 жовтня

11:00      О. Галицька - «Одержима» Леся Українка  (Україна)

13:30      Е. Левак - «Колисанка для Офелії» за В. Шекспіром (Польща)

17:00      П. Чижмар - «Соло» С. Беккет(Словаччина-Великобританія)

19:30      Р. Рубльова «Едіт Піаф» Л. Калюжна (Україна)        

            

7 жовтня

10:00      Науково-мистецька конференція «Діалог культур» (ведучі Д. Дроздовський, Л. Кадирова, Україна)

 

8 жовтня

10:00      Екскурсія золотоверхим Києвом

14:00      Л. Кадирова  - «Не плачте за мною ніколи...» М. Матіос (Україна)

18:00      М. Відаль - «Криваве весілля» Г. Лорка (Іспанія)

20:30      В. Васалатій - «Я - Квітка» Т. Череп-Пероганич (Україна)

 

9 жовтня

12:00      Круглий стіл «Полілог діячів театральної культури»