Одинокий Юрій
Народився 18 грудня.
 
Закінчив Національний університет театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого 1991 року.
 
До колективу франківців Юрій Дмитрович Одинокий прийшов сталою творчою особистістю. На його мистецькому рахунку було чимало цікавих постановок в театрах України та місті Києві. Він – неодноразовий переможець театральної премії «Київська Пектораль» в номінаціях «Краща вистава», «Краща режисура». Наприклад, постановка власної версії роману Ф. М. Достоєвського«Брати Карамазови», яку здійснив Одинокий у 2004 році, була удостоєна премії «Київська Пектораль» у 7 номінаціях, а сам режисер заявив про себе, як про майстра із глибинним психологічним
світобаченням.

Постановка п’єси Бомарше «Весілля Фігаро», що ЇЇ здійснив режисер до 120-річчя від дня народження фундатора театру Г. П. Юри, вирішена в абсолютно іншому стилі, перед нами – відверто театральне, яскраве сценічне дійство. Тут на повну силу проявилося захоплення режисера гостротою та образністю форми, неочікуваними, парадоксальними з’єднаннями сьогоднішнього та минулого.
 
В подальшому кожна постановка Юрія Одинокого відрізнялася за стилем, художніми засобами та ідейним спрямуванням: «Скандальна пригода містера Кетла та місіс Мун» Дж. Прістлі; «Гімн демократичної молоді» С. Жадана; «Дами і гусари» О. Фредро. Різні епохи, різні жанри, різні засоби художньої виразності – Юрій Дмитрович як режисер знаходиться у постійному художньому пошуку, сміливо йде на експеримент, практично ніколи не повторюючи знайдене. Він кожного разу неочікуваний як у виборі драматургічного матеріалу, так і в загальному рішенні вистави.
 
Серед постановок: «Брати Карамазови» за Ф. Достоєвським, «Весілля Фігаро» Бомарше, «Гімн демократичної молоді» С. Жадана, "Дами і гусари" Фредро, "Три товариші" Е. М. Ремарка.